55 Jaar Carnaval in het Museum Dijkmagazijn de Heul in Schalkwijk

Contact

Museum Dijkmagazijn de Heul
Provincialeweg 70
3998 JK Schalkwijk
Plan je route

Op de derde zondag van maart, 24 maart van 11.00 tot 16.00 uur is museum Dijkmagazijn De Heul in Schalkwijk (Provincialeweg 70) geopend. De tentoonstelling "Carnaval in Schalkwijk" is voor de tweede keer te zien. Kunstenaars speelden een belangrijke rol in de Platneus-geschiedenis. Zo schetste de surrealist Moesman een aantal ontwerpen voor de omslag van het programmaboekje. Beeldend kunstenaar Willy Kruijssen deed hem dat nog eens 'dunnetjes' na. Een aantal originele ontwerpen is in het museum te zien. Een waar kunstwerk door Willy Kruijssen gemaakt, is eveneens te bewonderen. Een uit twee houtsoorten gesneden Platneuskop siert het gedraaide handvat van de scepter. En... de scepter bewaart een groot geheim! Benieuwd? Kom naar de tentoonstelling!!! Er is veel te beleven! Behalve programmaboekjes zijn er collages, proclamaties, staatsiefoto's en nog veel meer. Zo is er een leuke quiz! De tentoonstelling is ook op de laatste zondag van april te bewonderen.

Wanneer

  • Zondag 28 april 2024

Prijzen

  • Gratis