Wijks Vocaal voert Brahms' Ein deutsches Requiem uit

In 2026 is Bernhard Touwen alweer tien jaar dirigent van Wijks Vocaal. Dit bijzondere jubileum wordt gevierd met een uitvoering van het geliefde Ein deutsches Requiem van Johannes Brahms.

Speciaal voor deze gelegenheid is het koor uitgebreid tot ongeveer 60 zangers. Samen brengen zij de indrukwekkende klankrijkdom van Brahms' langste compositie tot leven. Je hoort de bijzondere 'Engelse versie', waarbij de muziek wordt begeleid door piano vierhandig.

Ein deutsches Requiem wordt ook wel een 'requiem voor de levenden' genoemd: een muzikaal werk dat zowel intiem als groots en troostrijk is.

Aan het concert werken pianisten Hans van Beelen en Jelena Popovic, sopraan Veronica Akhmetchina en bariton Georg Gädker mee.

Na afloop ben je van harte welkom bij de feestelijke nazit in Theater Calypso om samen het jubileum te vieren.

Wanneer

  • Zondag 15 november 2026 15.30 - 16.45 uur

Prijzen

  • € 26,50
    € 15,- (tot 18 jr)
    € 28,- (aan de deur)