Pasen op Kasteel Amerongen

Met Pasen vult het kasteel zich met heerlijke geuren afkomstig van de prachtige kleurrijke voorjaarsboeketten, gemaakt door onze werkgroep "bloemen". Ook in de Kasteeltuin groeit en bloeit er van alles. Wat te denken van de altijd indrukwekkende magnolia, de perken met bloeiende tulpen en bloesem van de fruitbomen. In het kasteel zelf staan er bijzondere serviezen op tafel en in de Kasteelwinkel vind je mooie cadeauartikelen. 

De Hazenspeurtocht voor kinderen
Speciaal voor kinderen is er een hazenspeurtocht door het kasteel en de tuinen. Leer en ontdek van alles over de lente, paashazen, bijzondere eieren en leuke kasteelweetjes. Voor kinderen vanaf groep 3 onder begeleiding van een volwassene. 

Op Eerste en Tweede Paasdag is Kasteel Amerongen geopend van 11:00-16:00. We heten je van harte welkom!

Wanneer

Prijzen

  • Volwassenen € 17,50 Gratis toegang voor kaarthouders (Museumkaart, Vriendenloterij VIP-kaart, Rembrandtkaart, ICOM) Gratis voor kinderen tot 4 jaar
  • Kinderen € 8,50 Voor kinderen van 4 - 18 jaar én voor studenten